Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Laiendatud saatmislahendused – täielik kontroll

DHL teeb kullersaadetiste saatmise meie kliendikoodi omanikele lihtsaks. Lihtsasti kasutatavast arvutitarkvarast kuni täielikult integreeritud ärilahendusteni – me aitame Teil leida Teie jaoks sobiva lahenduse.

DHL IntraShip

DHL IntraShip automatiseerib Teie tavalise rutiini saadetiste ettevalmistamiseks, jälgimiseks ja haldamiseks. Isegi need,
kes ei ole saatmisspetsialistid saavad kiiruse protsessi kaudu
ja olla saadetistega kursis 24/7. Lihtne kontohooldus ja raportid annavad Teile nähtavuse ja kontrolli kliendikoodi üle.

Laiendatud ja paindlik, et see sobiks kõikidele  vajadustele.

DHL IntraShip on Teie konkreetsetele vajadustele ja protsessidele lihtsasti kohaldatav.
Andmete importimine Teie süsteemidest, erinevate piirkondadae saatjate haldamine ja online kontrollimise kinnituse protsessid on lihtsasti kasutatavad. Klienditugi keerukamate konfiguratsiooni nõetele on DHL Expressi poolt pakutav, et kindlustada seda, et Teie äri saaks võimalikult palju kasu sellest laiendatud e-lahendustest.
Võta ühendust DHLi müügiosakonnaga

Mis asi see DHL eMailShip on?

DHL eMailShip on kompaktne ja taaskasutatav DHLi saatelehe vorm, koos sammsammuliste juhistega. DHL EmailShipi visioon on muuta saatmine mugavaks, kiireks ja lihtsaks kasutades selleks vaid Sinu emaili. Sobib valatult harva ja keskmise sagedusega saadetisi saatvatele ettevõtetele. Samuti ettevõtetele, kus kasutajaid/saatjaid on üks või mitu ning erinevates asukohtades. DHL EmailShipiga saab vormistada saatelehti, saatedokumente, tollidokumente ning tellida kullerit. Seda kõike ilma vajaduseta veebirakendusi või muid tööriistu kasutada! Esindatud on ka saadetist puudutavate teavituste saatmise funktsioon.

Kuidas saab DHL eMailShip Sulle kasulik olla?

Enama info saamiseks võtke ühendust DHLi müügiosakonnaga
 
 
Saadetiste jälgimine
Saadetiste jälgimine Teised jälgimisvõimalused