Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Teie võimalus muuta maailma

Kas otsite väljakutset, mis on midagi enamat kui lihtsalt töökoht? Tere tulemast DHLi! Me anname teile võimaluse muuta maailma.

DHL pakub ülikoolilõpetanutele ja karjääri alustajatele mitmesuguseid võimalusi liituda huvitavate projektidega, tulla toime nõudlike väljakutsetega ning võtta endale vastutust – see on õige viis karjääri alustamiseks.

Meie programmid ülikoolilõpetanuile valmistavad teid optimaalselt ette nendeks väljakutseteks ja teie tulevaseks karjääriks.
Globaalsel tasandil pakub DHL erinevaid programme ülikoolilõpetanuile:

Osana teie erialasest arengust pakume teile laias valikus täiendkoolituse kursuseid ja programme, mis annavad teile töökeskkonnas edukaks toimetulekuks vajalikke teadmisi ja oskusi.

See hõlmab koolitusvõimalusi mitmesugustes ekspert- ja operatiivvaldkondades ning pakub teadmisi ja oskusi eestvedamise, sotsiaalse suhtluse ja juhtimisvõtete osas ning on loetletud meie on-line koolitusportaalis mylearningworld.net.
Oleme rakendanud ka meie tulemuslikkuse juhtimissüsteemi. See aitab tagada, et tuvastame aegsasti töötajate potentsiaali. See võimaldab meil toetada teie arengut tulevikus.

Arenege koos meiega!

Kui olete kas ülikoolilõpetanu, kes soovib kohe alustada oma karjääri või on teil juba varasemaid erialaseid töökogemusi – leidke enda jaoks kõige sobivam võimalus meie Töökohtade leheküljeltNew Window või osalege mõnes meie programmis.