Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Saavutage oma eesmärgid

DHLis on teie kõrval tugev partner, kes pakub juhtidele ja spetsialistidele suurepäraseid karjäärivõimalusi kõikjal maailmas.

Me toetame teid teie teadmiste avardamisel ja enesearendamisel, pidades alati meeles, et elu väljaspool tööd on sama stimuleeriv kui töögi.
Globaalsel tasandil aitame teil identifitseerida teie tugevad küljed ning realiseerida erinevate karjäärivõimaluste ja programmide kaudu oma potentsiaali:
Teie erialase arengu nimel võtame endale kohustuse toetada teid teie oskuste täiendamisel ja kogemuste avardamisel.

Meie on-line koolitusportaali mylearningworld.net kaudu pakume laias valikus võimalusi jätku- ja täiendkoolituse ja enesearendamise vallas. See hõlmab võõrkeeleõpet, koolitust mitmesuguste ekspert- ja operatiivoskuste ja teadmiste, samuti eestvedamisoskuste, sotsiaalsete ja emotsionaalsete oskuste ning juhtimisvõtete alal.
Oleme rakendanud ka meie tulemuslikkuse juhtimissüsteemi. See aitab tagada, et tuvastame aegsasti töötajate potentsiaali. See võimaldab meil toetada teie arengut tulevikus.

Olge edukad koos meiega!

DHL pakub juhtidele ja spetsialistidele huvitavaid ja vastutusrikkaid töökohti paljudes funktsionaalsetes valdkondades üle kogu maailma.

Leidke enda jaoks kõige sobivam võimalus meie Töökohtade leheküljelt või osalege mõnes meie programmis.