Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

DHL pakub enamat kui lihtsalt töökoha

Tunnetage ise DHLis töötamise vaimu.

Arenege koos uute väljakutsetega

Maailma juhtiva logistikaettevõttena pakub DHL laias valikus huvitavaid tööalaseid väljakutseid ja võimalusi erinevates divisjonides üle kogu maailma.

Julgustame pidevalt teid avardama oma pilku ja realiseerima oma potentsiaali paljude erinevate koolitus- ja arenguvõimaluste kaudu.

Meie on-line koolitusportaalist mylearningworld.net võite valida mitmesuguseid erialase arengu programme, mis hõlmavad keeleõpet, sotsiaalseid ja emotsionaalseid oskusi, juhtimismeetodeid ja muid vajalikke teemasid.

Meie tulemuslikkuse juhtimise süsteem toetab teid oma potentsiaali tunnetamisel, tulemuslikkuse hindamisel ja teie karjääri jätkuval planeerimisel koos teiega.

Kas liitute mõne meie programmiga üliloolilõpetanutele või osalete mõnes paljudest e-õppe programmidest – me anname teile alati võimaluse võtta endale vastutust ning toetame teie arengut nii isiksusena kui erialaselt.

Muutke maailma

DHL annab igale töötajale õiguse näidata üles initsiatiivi, osaleda aktiivselt erinevates meeskondades ning saavutada kaugeleulatuva mõjuga tulemusi, mis muudavad maailma.

Meie First Choice’i programm, mis on meie arengustrateegia võtmekomponendiks, on suunatud individuaalse panuse ja meeskonnatöö abil tulemuslikkuse parandamisele igas kontaktis meie klientidega. Iga-aastane töötajate küsitlus (EOS) annab meie töötajatele võimaluse oma hääl kuuldavaks teha. Saadud tagasiside aitab meil jätkuvalt paremaks saada ja liikuda edasi ühtse ettevõttena.

Üksikutest ideedest ja arvamustest protsesside parandamise järjepidevale teele: DHLis me tunnustame, respekteerime ja hüvitame isiklikku pühendumust, samuti hindame meeskonnatööd ja ideede jagamist, et luua kõrgemaid väärtusi.

Olge uhked ühiste saavutuste üle

DHLis olete te osaks tugevast meeskonnast, mis respekteerib oma töötajaid, ühiskonda ja keskkonda. Te puutute kokku inimestega kõikjalt maailmast ning teil on võimalus kogeda ainulaadset rahvusvahelist DHLi vaimu.

Paljud meie töötajad on isiklikult seotud erinevate algatustega, mis on mõeldud inimeste aitamiseks eri kogukondades üle maailma.

Meie Hädaolukordade Reageerimisüksus (DRT) asub appi, kui on vaja päästa elusid pärast loodusõnnetusi. DHL püüab käituda ka eeskujuna globaalses võitluses kliimamuutustega. Meie teenus “Go Green” võimaldab klientidel kompenseerida transpordist lähtuvat süsihappegaasi emissiooni teatud emissioonivähendusprojektides.

DHLis toetame ja edendame me mitmekesisust selleks, et luua kõiki hõlmav organisatsiooni kultuur, mis võimaldab teil anda endast parim. Erinevate Diversity-programmide ja algatuste kaudu püüame tasakaalustada ja kombineerida oma erinevate töötajate paljud erinevad anded edu valemiks – mitte ainult ettevõttele, vaid ka teile.

DHLi töötajana võite te iga päev olla uhke üheskoos saavutatu üle.