Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 
10000 1000 1000 true
Lennuveo hinnapakkumine
External Link / New Window

Päringud ja tellimused veebis

Kiire ja konkurentsis hinnapäring
Soovin hinnapakkumist External Link / New Window

Logistika

Maanteetransport, ladustamine, jaotus ja tarneahela lahendused - me hõlmame kõike seda. Tänu sellele oleme me maailma suurimad logistikaspetsialistid.
 
Kauba transport
Piisavalt suur logistikapartner, et pakkuda vedu ükskõik millisele kaubale, kuhu iganes ja mis iganes viisil, lennu-, mere., maantee- või raudteetransporti kasutades ja siiski suudame tähelepanna iga kliendi erinevaid vajadusi.
 
 
Toll, turvalisus ja kindlustus
Meie suurepärased tollimaaklerid mõistavad paremini, kui keegi teine raskusi, mis võivad ette tulla üle piiri liikuvas kaubanduses.
 
 
Tööstussektori lahendused
DHLi eriline tähelepanu teatud tööstussektoritele tähendab meie klientidele koostööd spetsialistidega – mitte ainult logistika-alal, vaid ka kliendi erilisel turul. Meie inimeste oskusteave kombineerituna juhtivate lahendustega, annavad meie klientidele tõelise konkurentsieelise.
 
 
Ladustamine ja jaotuslogistika
Mõistes Teie soove ning tundes Teie äri- ja logistikavajadusi, pakuvad DHLi eksperdid kindlaid lahendusi, mis lisavad väärtust Teie ärile.
 
 
Tarneahela lahendused
Maailma suurima logistika spetsialistina pakume laialdast teenuste paketti nii globaalsel kui ka kohalikul tasandil lisamaks väärtust Teie tarneahelale.
 
 
Info kliendile
Tere tulemast kliendi piirkonda.Siit leiate kõik, mida vajate, et jälgida oma saadetisi koos hoiatusteadete ja viimaste jälgimistulemustega.