Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Sektorite ülevaade

DHLi lähenemine sektoritele

Igal majandusharul on oma eripära ja erilised nõuded tarneahelale. Seepärast teevad sektorite juhtkonnad koostööd klientidega, et optimeerida majandusharu erivajadustele kohandatud teenuste väärtust. Meie edu peitub selles, et me pakume igale sektorile lihtsaid ja unikaalseid lahendusi, mis lihtsustavad teie koostööd meiega. Meie innovatiivsete ja majandusharu erivajadustele kohandatud kaasaegsel tipptasemel lahendustega loome teile ühtlasi ka konkurentsieelise.

Meie peamised sektorid

Strateegia 2015 raames oleme veelgi rohkem keskendunud teie majandusharudele. See käib eelkõige bioteaduste ja tervishoiu, tehnoloogia, energeetika, autotööstuse ning ehituse ja tootmise kohta.

Tehnoloogia

Tehnoloogia on kiirelt arenev majandusharu, mida iseloomustavad lühikesed tootmistsüklid. Konkurentsivõimelised turud on normiks, langevad hinnad nõuavad kulude tõhusat juhtimist.
Lugege lähemalt tehnoloogiastNew Window

Bioteadused ja tervishoid (LSHC)

LSHC püüdleb jätkuvalt parema efektiivsuse suunas, täidab globaalseid compliance‘i nõudeid ja juhib targalt M&A (liitumiste/omandamiste) integratsiooni.
Lugege lähemalt LSHCstNew Window

Ehitus ja tootmine

Suurte tööstuslike tootjate tootmisprotsessid nõuavad kompleksseid tarneahela struktuure ning ambitsioonikaid lahendusi ja tehnoloogiaid.
Lugege lähemalt ehitusest ja tootmisest

Autotööstus

Autotööstus on jõudnud uude ajastusse, sest inimesed otsivad suuremat vabadust ja mobiilsust. Nõudlus mobiilsuse järele kasvab iga aastaga just kiirelt areneva majandusega maades.
Lugege lähemalt autotööstusestNew Window