Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Expressi jälgimisvahendid kõikidele vajadustele

DHL Expressi jälgimisvahendid pakuvad Teile viimast saadetise infot, reaalajas otse Teie arvutisse, mobiiltelefonile või pihuarvutisse. Need on kättesaadavad kõikidele DHLi klientidele, olenemata sellest, kuidas saadetised olid tellitud või ette valmistatud.

DHL eTrack

DHL on töötanud välja võimsa, kuid lihtsa süsteemi, mille abil saab e-posti abil jälgida saadetiste teekonda ning hankida nende kohta kõige uuemat teavet. DHL eTrack võimaldab jälgida korraga kuni 50 saatelehte ning seda saab kasutada igasuguse e-posti teenust võimaldava seadmega, olgu selleks arvuti, elektrooniline märkmik või mobiiltelefon.

DHL ExpresSMS

DHL ExpresSMS võimaldab mobiiltelefoni kasutajatel jälgida oma saadetiste teekonda. Lihtsalt saatke meile saatelehe number ja me vastame Teile mõne sekundiga ja anname teada, mis on Teie saadetise staatus. Te saate sõnumi saata edasi oma kolleegidele ja klientidele, et ka nemad oleksid saadetise staatusega kursis.

DHL ExpressWAP

DHL ExpressWAP võimaldab Teil ligi pääseda DHLi teenuste infole või jälgida oma saadetisi kõikjal, igal ajal, üle maailma, mis tahes WAP-i võimaldava seadme abil.
 
Saadetiste jälgimine
Saadetiste jälgimine Teised jälgimisvõimalused