Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Juhised ohtlike kaupade transportimiseks

DHL Expressil on kauaaegsed kogemused ohtlike ainete transportimisel. Siit leiate rohkem infot, tingimusi ja regulatsioone, et kindlustada saadetise vastavust nõuetega.

Ohtlike kaupade transportimine

DHL on kauaaegne ohlike kaupade transportija ning juhtiva transpordi- ja logistikaettevõttena juhindub DHL järgmistest regulatsioonidest:
  • IATA: lennutranspordi puhul - on rakendatav riikides, mis tegutsevad ICAO regulatsiooni alusel ja lennuliinide puhul, mis tegutsevad IATA regulatsiooni alusel.
  • ADR: maismaatranspordi puhul - rakendatav riikides, mis on oma seadusandluses arvestanud ADR konventsiooniga ja Euroopa Liidus lisaks ohtlike kaupade transporti puudutavad EL direktiivid (Dangerous Goods Safety Advisor)
  • Saatja vastutab selle eest, et on esitatud kinnitus, kas ohtlike kaupadega saadetise vedu sihtkohta toimub õhu- või autotranspordiga ning et saadetis on nõuetele vastavalt ette valmistatud.
Kui Te ei ole kindel milline regulatsioon Teile rakendub, siis palun võtke ühendust meie klienditeenindusega ning küsige kohalikku ohtlike kaupade spetsialisti.