Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Rahvusvaheline äritegevus– teadmised rahvusvahelisest kaubandusest

Rahvusvaheline kaubandus on keerukas protsess, kuid samas ka põnev ärivõimalus. DHL saab aidata Teid mitte ainult rahvusvaheliste tollinõuannetega ja kaubanduses kasutatava terminoloogiaga, vaid ka kohalikku importi ja eksporti puudutava teabega.

Incoterms® reeglite ja kaubandustingimuste õppimine

“Incoterms” on Rahvusvahelise Kaubanduskoja (International Chamber of Commerce) kaubamärk. Incoterms® reeglid ja kaubandustingimused on üldtunnustatud standardid rahvusvahelises kaubanduses ning neid uuendatakse regulaarselt koos äritingimuste muutumisega.

Incoterms® reeglid -ide tundmine tagab, et kaupade ostmine tootjatelt välisriigis toimub vastavuses kehtivate nõuete, dokumentatsiooni ja protseduuridega.

Õppides tolli kohta DHLi abiga

©iStockphoto.com/sieto
DHL Express on olnud ülemaailmne ekspert rahvusvahelise kaubanduse alal enam kui 40 aastat ning töötleb nüüd mitmeid miljoneid tollitavaid saadetisi päevas. Ühe maailma suurima tollimaaklerina kasutame me kohalikke kogemusi, et mõista mitmekesiseid tollireegleid.

Seepärast saab DHL Teie väike-ettevõtte partnerina aidata koos oma ekspertidega Teil mõista keerukaid tollinõudeid, nendega seonduvat terminoloogiat ja juhendeid. Kogu seonduva protsessi ja terminoloogia mõistmine aitab Teil siseneda turgudele ja luua pikaajaline alus rahvusvaheliseks kaubanduseks.

Mida Te peaksite teadma eksportimisest

Mida Te peaksite teadma importimisest